Araştırma ve Danışmanlık / +90 534 352 43 44 / 0 (216) 419 46 46

HAKKIMIZDA

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
 

  İSTATİSTİK TÜRKİYE 2011 yılında veri bilimi uzmanı Yemliha Durmaz tarafından kurulmuş, buz dağının görünmeyen kısmını görünür kılmaya çalışan, bünyesinde veri bilimine gönül vermiş veri bilimcilerinden oluşan bir resmi bir firmadır. Şirketimiz birçok kurum ve kuruluşa istatistiki modeller, yapay zeka çalışmaları, pazar araştırmaları, saha çalışmaları, çalışan ve öğrenci memnuniyeti araştırmaları, kurumsal beklenti ve algı araştırmaları, çalışan motivasyon çalışmaları, marka araştırmaları, trend araştırmaları ve tüketici memnuniyet araştırmalarının ölçülmesi ve istatistiki veriler doğrultusunda modellenebilmesi alanlarında destek vermektedir. Şirket bünyesinde bir çok istatistik bölümlerinde akademik hayatına devam eden akademisyenler ile proje bazlı çalışmakta ve aynı zamanda veri bilimcilerden oluşan ekibimiz ile yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin çalışmalarında elde ettikleri verileri, etik değerlere bağlı kalarak incelemekte, en güvenilir sonuçlara ulaşma gayesi ile gerekli danışmanlığı vermektedir. Diğer yandan, akademik çalışmalarında öğrencilerin karşılaştıkları zorluklar için gerekli desteğin sağlanması şirketimizin diğer bir faaliyet alanıdır. Şirketimizin temel amacı, bilimsel gelişimin önünde yer alan problemlerin giderilmesine katkıda bulunmak ve öğrencilerimizin akademik gelişim sürecini sürdürülebilir kılmaktır. Şirket ve kurumların ise temel değerlere ve etik ilkelere bağlı kalarak verilerinin değerlendirilmesi ile stratejik kararlar vermelerine uygun ortam sağlamak şirketimizin temel hedefleri arasında yer almaktadır.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

VİZYONUMUZ

  • #Beklentileri Aşmak
  • #Güvenirlilik
  • #Yenilikcilik
  • #Dinamiklik
  • #Sonuç Odaklılık

MİSYONUMUZ

  • #Güven ve Dürüstlük
  • #Takım Çalışması
  • #İletişim ve Mükemmellik
  • #Zamanında Teslim
  • #Girişimci Ruh ve Daima Gelişme

 

Veriden Bilgiye İstatistik Türkiye, Statistics Turkey Danışmanlık Eğitim Araştırma Ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Ltd.Şti. Kuruluşudur.
PCEtLSBHbG9iYWwgc2l0ZSB0YWcgKGd0YWcuanMpIC0gR29vZ2xlIEFuYWx5dGljcyAtLT4NCjxzY3JpcHQgYXN5bmMgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5nb29nbGV0YWdtYW5hZ2VyLmNvbS9ndGFnL2pzP2lkPVVBLTExMDg4NjAzNS0xIj48L3NjcmlwdD4NCjxzY3JpcHQ+DQogIHdpbmRvdy5kYXRhTGF5ZXIgPSB3aW5kb3cuZGF0YUxheWVyIHx8IFtdOw0KICBmdW5jdGlvbiBndGFnKCl7ZGF0YUxheWVyLnB1c2goYXJndW1lbnRzKTt9DQogIGd0YWcoJ2pzJywgbmV3IERhdGUoKSk7DQoNCiAgZ3RhZygnY29uZmlnJywgJ1VBLTExMDg4NjAzNS0xJyk7DQo8L3NjcmlwdD4