Araştırma ve Danışmanlık / +90 534 352 43 44 / 0 (216) 419 46 46

İstatistik Türkiye Müşteri Yorumları

Çalışmaya başlamadan önce anket formu hakkında ve yapılacak analizler hakkında detaylıca verilen bilgiyi danışman hocamla paylaştığımda kendisinin bile sizinle çalışmamı söylemesi profesyonel olduğunuzun bence zaten bir göstergesiydi. Teşekkürler.
Hande A.
Pazarlamacı
Çalışmanın sonunda verdikleri rapor ile gerçekten bu işi bildiklerini anladım. Savunma sonuna kadar destek olduğunuz için ve kısa zamanda beni bu dertten kurtardığınız için teşekkürler.
Merve A.
Yüksek Lisans Öğrencisi
Daha önce başka ekibe verdiğim ama savunmada ağır eleştiri aldığım doktora çalışmamı zamanında ve eksiksiz olarak Yemliha Bey tarafından yapılması beni mutlu etti. Sayenizde mezun oldum.
Aliye K.
Doktora Öğrencisi
Yüksek lisans tezimin analiz kısmında verdiğiniz özverili destek için sonsuz teşekkürler. Sayenizde Doktoraya zamanında başlayabildim. En kısa sürede sizden SPSS eğitimi alacağım.
Anıl F.
Öğretmen
Analizlerimi ilk yaptırdığım kişinin ( sözde profesör kendisi) içine ettiği tezi toparlayıp danışman hocamın istediği şekle getirdiğiniz için teşekkürler. Sizleri tüm çevreme gönül rahatlığı ile önereceğim.
Servet Kapçak
Planlama Müdürü
Psikoloji tezimin anket analizini çok başarılı şekilde tamamladığınız için teşekkürler. Juriye çıktığımda eğitimi nereden aldığımı sordular buda beni mutlu etti.
Çimen Toprak
Psikiyatrist
Başka şehirde olmamıza rağmen ben ve 2 arkadaşıma her anlamda destek olduğunuz ve tüm analizlerimizi eksiksiz yaparak eksiksiz anlattığınız için teşekkürler. Başarılar
Kader Dağlı
İş sağlığı Uzmanı
Çalışmamda sabırlı ve özverili davrandığınız için teşekkürler. Savunmam sayenizde çok rahat geçti ve 2 yıldır uğraştığım dertten beni kurtardınız. Teşekkürler.
Yavuz Yağcı
Doktor
Anket analizini zamanında bitirildi. Şehir dışında olmama rağmen savunmama gayet güzel hazırlandırdılar. Anlamadığım yerler de video çekerek paylaşım yapmaları sayesinde takıldığım yerlerde tekrar tekrar izleyerek savunma öncesi pekiştirmemi sağladı. Teşekkürler.
Burcu Çolak
Rehberlik Öğretmeni
Her konuda oldukça bilgili bir ekibe sahipsiniz. İlgili, sabırlı ve konuda yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Çağrı Yalçın Çınar
Yüksek Lisans Öğrencisi
Danışman hocam fazlasıyla memnun kaldı ve hatta spss konusunda başka kişiler içinde yönlendirme yaptı. Tablolar süper. Yemliha Bey fazlasıyla ilgili ve çözüm odaklı. Doktora da görüşmek üzere :)
Semih A.
Devlet Memuru
İstatistik Türkiye ekibinden ve yaptığı analiz çalışmalarında gayet memnun kaldım.
Ahmad Nawid Hayadar
Yüksek Lisans Öğrencisi
Aldığım eğitim sayesinde kendi analizlerimi kendim yapabiliyorum. İstatistik aslıda çok korkulacak bir şey değilmiş. Yüksek lisans tezimin analizi artık gözümü korkutmuyor. Güler yüzünüz için teşekkürler.
Başak Kalkan
Rehberlik Öğretmeni
Yemliha Bey'e özellikle teşekkür ediyorum. Analizlerim tam ve eksiksiz yapıldı, hocam beni zorlasa da stresli süreçlerde verdiğiniz destek sayesinde mezun olabildim. Teşekkürler.
Seyid Ahmet C.
Psikiyatrist (Belediye)
Yapısal eşitlik modellemesi konusunda profesyonel desteğiniz için teşekkürler. Hocam ve ben ekibinizden çok memnun kaldık, Danışman hocam yazdığımız makaleye Yemliha Beyin'de adını yazdı ve numarasını istedi :) bende arkadaş çevreme özellikle öneriyorum.
Ali Tükenmez Bircan
Yazılımcı
Yemliha Bey ile birçok proje sürecinde birlikte çalıştık, yaptığımız analiz ve sunumlar sayesinde belediyedeki ünvanımın yükselmesinde çok faydalı oldu. Şimdi yapısal eşitlik modellemesi eğitimi alıyorum.
Samira H.
Veteriner
Yüksek lisans tez döneminde en önemli unsur istatistik konusunda destektir. İstatistiklerin her konusunda destek verdiğiniz için teşekkürler.
Kemalettin Doğan
Öğretmen
İstatisiki analizler için dışarıdan destek almaya karar verdiğimde ön araştırma yaptım. Birçok firma ile iletişime geçtim, ama Yemliha Bey'le konuşunca konu hakkında ne kadar bilgili ve ilgili olduğunu anladım ve açıkcası güven verdi. İstatistik Türkiye ekibi sayesinde mezun oldum. Teşekkürler.
Remziye Halı
Yüksek Lisans Öğrencisi
Yüksek lisans çalışmada verdiğiniz destek sayesinde tezimi tamamlayarak mezun olabildim. SPSS analizleri konusunda destek isteyen tüm arkadaşlarıma sizleri önereceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.
Ercan Fırıncı
Polis
Aldığım SPSS iler düzey eğitimi sayesinde hem kendi makalelerimi uluslararası dergilerde yayınlayacak düzeyde analizleri yapabiliyorum, hemde öğrencilerimin yaptıkları analizlerdeki eksikleri görerek daha faydalı şekilde yönlendirebiliyorum. Teşekkürler.
Canan Koçer
Dr. Öğretim Görevlisi
İstatistik Türkiye takımından birebir aldığım eğitim sayesinde danışmanlığını yaptığım profesör hocam ile yayınlamak istediğimiz tüm yayınlarımızı artık yapabiliyoruz. Yemliha Bey'e güzel ve anlaşılır anlatımı için ayrıca teşekkür ederim. Başarılarınızın devamın dilerim.
Zuhal K.
Araştırma Görevlisi
Şehir dışından 5 kişilik bir akademisyen grubunu ile hem SPSS hemde Yapısal Eşitlik Modellemesi eğitimleri için geldik. Eğitimi veren Yemliha Bey'di. Toplamda 20 saatlik bir eğitim ile kendi analizimi kendimiz yapabilir hale geldik. Makalemiz de yayınladı. Yemliha Bey ve ekibine teşekkürler.
Ayça KAYA
Dr. Öğretim Görevlisi
Allah sizden razı olsun, dürüst ve güvenilir çalışmanızdan dolayı ayrıca teşekkür ederim. Sayenizde mezun olabildim. Sağolun
Aşkay Nur A.
Ekonomist
Karstan gelip Yemliha Beyden birebir eğitim aldım. İlk eğitimlerimize online olarak başladık, daha sonra en önemli süreçlerde okulumdan izin alıp geldim ve birebir eğitim ile devam ettik. Memur olarak çalıştığım ünivesite'deki bir çok istatistiki analizleri artık ben yapabiliyorum. Teşekkürler İstatistik Türkiye
Onur İkinci
Devlet Memuru
Youtube kanalı sayesinde tanıdığım Yemliha Beyden yüksek lisans çalışmam için aldığım destekten çok memnun kaldım. Söylenen zamanda işi teslim etmeleri, anlatım şekilleri ile savunmaya hazırlayışları savunmaya güvenilir bir şekilde girmemi sağladı. Teşekkürler.
Ezgi Ünal
Özel sektör çalışanı
Yüksek lisans tezimin istatistik analiz ve raporlama sürecinde aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Ücret konusun da ödemede kolaylık sağladığınız içinde ayrıca teşekkür ederim.
Ali Adnan
Pazarlamacı
Aldığım destek sayesinde mezun oldum ve bankada yükselme şansına eriştim. Verdiğiniz güven ve destek için teşekkürler. İşinizi gerçekten çok iyi yapıyorsunuz. Başarılar.
Ali Katar
Bankacı
Aldığım analiz ve raporlama desteğinde zamanında teslim, gayet anlaşılır raporlama ve yorumlamanın yanında savunma sonuna kadar verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim.
Tuğba Atun
Öğretmen
Arkadaşlarımın önerisi sonucu istatistiksel analiz ve raporlama sürecinde destek aldım. Aldığım destekten oldukça memnun kaldım ve bende sizleri arkadaşlarıma önereceğim. Teşekkür ederim.
Bayram Aydin
İşletme Yüksek Lisans Öğrencisi
SPSS özel ders aldım. Aldığım ders sayesinde çalıştığım kurumdaki tüm analizlerimi kendim yapabiliyorum. İstatistik Türkiye ekibine teşekkürler.
Büşra Ünal
Diyetisten
Aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. Özellikle sosyal sorumluluklara verdikleri önemden dolayı teşekkür ederim.
Pınar Dereli
Eğitmen
Spor alanındaki yüksek lisans çalışmamda verdiğiniz destek gerçekten çok profesyoneldi. Yardımlarınız için çok teşekkürler tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile önerebileceğim sizi.
Kubilay Derin
Tenis Eğitmeni
Aldığım hizmet sayesinde mezun olabildim. Aradığım her saatte Yemliha Bey'e rahatlıkla ulaşabildim. Güven çok önemli olduğundan arkadaş çevreme önereceğim. Güzel bir ekip başarılarınızın devamını dilerim.
Muhittin Taş
Özel sektör çalışanı
Oldukça ilgili, sorunlara çözüm arayıp bulan bir ekip. Teşekkürler.
Serkan B.
Öğretim Görevlisi
Yemliha Bey ile arkadaşım aracılığıyla tanıştım.Tezimin istatistik süresince her konuda bana çok yardımcı, anlamadığım yerleri sıkılmadan bıkma demeden defalarca anlattı. İstatistik Türkiye ailesiyle tanışmak ve çalışmak çok güzeldi. Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Nurgül Gürsu
İş sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Yemliha Bey'le tanıştıktan sonra kafamdaki tüm soru işaretleri silindi. İstatistik Türkiye ekibinin verdiği hizmetten memnun kaldım, 2 arkadaşımı da önerdi onlarda tıpkı benim gibi memnun kaldılar. Doktorada çalışmayı da düşünüyoruz. Teşekkürler.
Kader Doğru
İş Sağlığı ve Güvenli Uzmanı
İstatistikçi olmama rağmen bilmediğim birçok şey olduğunu anladım. Online eğitim aldım ve hem unuttuğum bir çok detayı hatırladım hemde bilmediğim bir çok şeyi öğrendim. Teşekkürler.
Zeynep Hülya
İstatistikçi
Mezun olmam için spor alanında tezimi vermem gerekiyordu ve tek sorun analiz kısmıydı. Yemliha Beyle üniversite yıllarında tanıyordum. Sağolsun yardımcı oldu ve analiz ile tablolar kısmında çalışmama zenginlik katıldı. Şuanda antrenör olarak çalışma hayatına katılmama olanak sağlamıştır. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.
Nuri Başer
Antrenör
Tıpta uzmanlık tezimin istatistik kısmında Yemliha Bey'den yardım istedim. Kendisi ve ekibi oldukça başarılı bir iş çıkardı ve Uzmanlık ünvanını almayı hak kazandım. Yemliha Bey'e ve ekibine teşekkürler. Saygılarımla Uzman Doktor Murat K.
Murat K.
Doktor
Birçok yer araştırdım ama İstatistik Türkiye ekibinde karar kıldım. Dedikleri gibi "İstatistik sadece anket analizden ibaret değil, sadece anket analizi sananlar fiyatı çok yüksek verir bizim fiyatlarımız profesyonel çalışmamıza göre çok uygundur" ki dedikleride oldu.
Recep Zengin
Yüksek Lisans Öğrencisi
Zamanında tam ve eksiksiz teslim ve uygun fiyattan dolayı istatistik Türkiye ekibinden çok memnun kaldım. Tüm arkadaşlarıma önerdim. Teşekkürler.
Sevil K.
Eğitmen
İstatistik Türkiyede aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Hem çok ilgili hemde çok bilgililerdi. Hitap şekilleri çok nazik ve fiyatları çok uygundu. Uygun fiyata profesyonel destek alma isteyen tüm arkadaşlarıma önereceğim.
Esra G.
Hemşire
Arkadaşımın referansı ile İstatistik analiz konusuda destek aldım. Çok ilgili ve bilgili bir ekipler. Her konuda hızlı dönüşleri ve hızlı çözümleri oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çevremdekilere gönül rahatlığı ile önerebileceğim.
Hamdi Ergül
Yapı Tasarımcı
İnanılmaz dinamik ve bilgili bir ekip, kendilerine 4 arkadaşımı yönlendirdim ve sağolsunlar yüzümü kara çıkartmadılar. Yemliha Bey'e ve ekibine gönülden teşekkürler.
Ömürlü Belgin Gümüş
Memur
Sonuçta 4 yıl lisans 2 yıl yüksek lisans eğitiminizin sonucunu etkileyecek bir karar olduğundan güven her şeyden önce geliyordu, çevremizde de dolandırılma durumları duyunca şahsen ben İstatistik Türkiye de karar kıldığım için çok mutlu oldum. Çok ama çok teşekkürler.
Emel Kartal
İş Güvenliği Uzmanı
Bankada Uzman olmak için bir adım öne geçmenin yolu yüksek lisans mezunu olmaktı. Tezimin anket kısmını kısa sürede sorunsuz şekilde teslim aldığım için çok mutlu oldum ve bankada uzman olabildim. Ekibe teşekkürler.
Ayça Gür
Uzman (Bankacı)
Yemliha Bey ve ekibinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Emeği geçen ekipteki tüm bireylere teşekkürler.
Hazal Denizci
Hemşire
İnsan kaynakları uzmanı olduğum için mesleğim gereği insanların hitap şekline çok önem veririm. İstatistik Türkiye ekibinin hitap şekli de çok düzgündü verdikleri hizmet hitap şekillerinden daha da düzgün oldu hocam çok beğendi. Yemliha Bey'in numarasını istedi. Teşekkürler.
Esra Baki
insan Kaynakları Uzmanı
Alanımda zor bir anket formu seçmeme rağmen analiz ve raporlama konusunda profesyonel bir destek verdikleri için İstatistik Türkiye ekibine teşekkür ederim.
Nur Kaya
Rehber Öğretmeni
Tanıdık aracılığı ile istatiksitik Türkiye ekibinden destek aldım. Hem hocama karşı benim yüzümü hemde referanslarına karşı kendi yüzlerini kara çıkartmayınca mutlu mesut ayrıldık :) Gerçekten teşekkürler.
Songül Kara
İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanı
İstatistik Türkiye ve Yemliha Bey'e çok teşekkürler. Sayelerinde uygun fiyata kaliteli bir destekle mezun olmayı başardım.
Ceren Durmuş
Öğretmen
Aldığım ileri düzey SPSS ve R eğitiminden oldukça verimli geçti ve memnun kaldım. Eğitimde aynı analizleri hem SPSS hemde R programlamada yaptık. Artık makalelerimde R programını kullanabileceğim. Başarılar.
Derya Mutlu
Akademisyen
Yüksek lisans tezimin anket uygulaması konusunda profesyonel destekten çok memnun oldum. Gerçekten olaylara ve akademik anlamdaki sorulara olduka profesyonel yaklaşım yapan bir ekip. Ben çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Onur Gök
Memur
Bir eğitmen olarak aldığım SPSS eğitiminden oldukça memnun kaldım. Yemliha Bey nasıl anlatacağını olayın karşı tarafa nasıl aktarılacağını çok iyi çözmüş. Tebrikler.
Erhan Aydın
Eğitmen
Biyoistatistik alanındaki yüksek lisans tezimde güç analizi ve anket formunun analizi ve raporlanması sürecinde verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Daha önce başka bir ekiple daha ucuz diye çalışmıştım ama maalesef çok sorun çıkmıştı, ama bu ekipte hiç sorun yaşamadım. Sağolun
Erdal Konca
Sağlık Memuru
Öğretmenlerin tutumlarını ölçtüğüm yüksek lisans çalışmamda anket analizi konusunda aldığım destekten çok memnun kaldım. Okuldaki diğer öğretmen arkadaşlara istatistik Türkiye ekibini önerdim. Teşekkürler.
Halil Kara
Öğretmen
Aldığım danışmanlık desteğinden memnun kaldım. Spesifik bir çalışma olmasına rağmen ekibin bilgi düzeyi ileri seviyede olunca problemlerimiz hızla çözülüp çalışmamız kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler Yemliha Bey
Orkun M.
Yüksek Lisans Öğrencisi
Ekip olarak aldığım hizmetin profesyonelce yürütüldüğünü ve titiz çalıştıklarını belirtebilirim. Çalışmamı daha önceden alana hakim olmayan farklı bir ekip tarafından yaptırdım ve düzeltmeler konusunda hiç bir şekilde yardımcı olmayarak beni mağdur ettiler. Daha sonrasında bir tanıdığım sayesinde İstatistik Türkiye ekibiyle tanıştım ve onlara güvendim. Çalışmamın alana hakim kişiler tarafından yürütülmesi hatasız sonuçlanması beni memnun etti. Çalışma esnasında hocamın taleplerine ise hızlıca dönüş yaptılar. Çalışmanın teslimatı için verilen sözün tutulması ve verilerin doğru hesaplanması konusunda güvenilir bir ekiptir. Herkese tavsiye ederim. Yardımlarınız için teşekkürler. :)
Cansu A.
Psikolog
Birebir eğitim talebinde bulunduğumda, İstatistik Türkiye ekibi bana kendi makelem üzerinde dilerseniz eğitimi verebilirz böylelikle hem sizin makalenizi yapmış oluruz teklifi ile geldiler. Böylelikle hem istatistik analiz yapmayı öğrenecektim hemde kendi proje çalışmamı tamamlamış oldum. Birebir eğitimler özel ders düzeyinde ve sadece SPSS’in detaylıca öğretmenin yanında istatistiki mantıklarını ve amaçlarınıda öğretildi, böylelikle başka bir çalışma geldiğinden kendi analizimi çok rahat yapabilecek seviyeye geldim. Eğitim esnasında tüm sıkıcı sorularıma sabırla, sıkılmadan yanıt verildi ve her sorduğum soru mantığı ile anlatıldı. Hizmetten çok memnun kaldım çok teşekkürler. Eğitim almak isteyen herkese İstatistik Türkiye'yi önereceğim.
Uğur A.
Akademisyen
Aldığım özel birebir eğitimde kendi çalışmamım veri setinin kullanılması bana çok faydalı oldu. Böylelikle kendi çalışmamı hem yapmış olduk hemde analiz yapmayı öğrenmiş oldum. Sadece analiz yapmayı değil istatistiğin çalışma mantığını ve altın kurallarınıda öğrendim. Örneğin regresyon modelinde nelere sırası ile bakılacağı ve R kare değerinin tam olarak ne işe yaradığını nasıl çalıştığını mantığını çok iyi kavradım. Üniversitedeki hocalarımızda keşke zamanında bize böyle öğretselerdi. Şuan bir çok makalede yapılan ufak hataları da görebiliyorum. İstatistik Türkiyeden aldığım eğitimden ve hizmetten çok memnun kaldım. Akademisyen olmak isteyen diğer arkadaşlarımda da önerdim. Teşekkürler
Emel Güngör
Doktora Öğrencisi
SPSS de bireysel ileri düzey eğitim aldım. Eğitimi almadan önce bir çok yer araştırdım ama Yemliha Bey'in tecrübesi ve konu hakkında bilgi düzeyi yotubede'ki anlatım şeklinden dolayı burayı tercih ettim. Şuanda ileri düzeyde SPSS de tüm makale analizlerini yapıp raporlayabiliyorum. Teşekkürler.
Erdal Gündoğdu
Akademisyen
Daha önce başka bir yer ile anlaştım ama beni yarı yolda bıraktılar ve ezbere analiz yapmışlar. Arkadaşımın tavsiyesi ile İstatistik Türkiye ekibiyle anlaştık ve 2 haftada tüm işlemlerimizi yaptılar. Hem raporu yolladılar hem veri setini hemde SPSS çıktısını. Tamamen güvenilir ve profesyonel bir ekip.
Ebru Ö.
Öğretmen
Kurumumda yükselmek için yüksek lisans tezimin analiz kısmını vermem lazımdı. Uzun bir araştırmadan sonra İstatistik Türkiye ekibi ile çalışma kararı aldım. Kesinlikle profesyonel bir ekip ve sayelerinde mezun oldum. Savunma sonuna kadar destek verdiler. Allah razı olsun.
Şirin Öz
Devlet Memuru
İstatistik analiz ve raporlama desteği aldım. Kısa sürede güzel ve doğru sonuçlarla dönmeleri mutlu etti. Danışman hocam raporu ve yapılan analizleri çok beğendi, bölümdeki diğer arkadaşlara da Yemliha Beyleri önerdim.
Haydar K.
Sağlık Çalışanı
Psikoloji alanındaki çalışmamda aldığım destekten çok memnun kaldım. Çalışma sonunda yapılan analizler öyle güzel anlatıldı ki, özel birebir SPSS eğitimi almaya karar verdim. Teşekkürler.
Demet A.
Psikolog
Online ileri SPSS eğitimi aldım. Eğitimi Yemliha Hocam verdi. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım ve kendi analizlerimi kendim yapabilir düzeydeyim. Anlatım şekli o kadar iyiki keşke üniversitedeki hocalarımız da böyle anlatsa. Teşekkürler.
Sinan Patoz
Yüksek Lisans Öğrencisi
Bir akademisyen olarak İstatistik Türkiye'den aldığım hizmetlerden çok memnun kaldım. İleri ki dönemde kendilerinden eğitim alacağım. Teşekkürler.
Nebahat A.
Araştırma Görevlisi
Yemliha Bey ve ekibi sayesinde doktora tezimi verebildim ve Doktor ünvanını elde edebildim. Analizlerin yapılması sürecinde her detayına kadar anlatılması ve sabırlı davranışları için çok teşekkürler. Gerçekten profesyonel bir hizmet anlayışınız var.
Ekin D.
Doktora Öğrencisi
Analist olmama rağmen bir çok alanda eksiklerim olduğunu anladım. Yemliha Bey ve ekibi ile iletişime geçince birebir eğitim aldım ve aldığım eğitim sayesinden şuanda şirkette farkındalık yaratmaya başladım bile. Gerçekten çok teşekkürler.
Kadri Eldem
Analist
Aldığım birebir eğitimden oldukça memnun kaldım, kurumdaki diğer arkadaşlarıma önerdim. Kendileri de zaten Ocak ayında Yemliha Bey'i Konyada ağırlayıp eğitim alacaklar. Teşekkürler
Tarık Ergün
Araştırma Görevlisi
Başka şehirlerde olmama rağmen online eğitim aldım. Aldığım eğitimde her soruma yanıt alabildim. Aldığım eğitim sayesinde kendi makalemin analizini artık kendim yapabiliyorum. Yemliha Bey'in çok öğretici bir dili var. Teşekkürler.
Tunç Gencer
Akademisyen
Yemliha Bey'i Youtube kanalından tanıyorum. Oradaki anlatımını rahat anladığım için kendisinden birebir eğitim talebinde bulundum. Açıkcası bence Ülkemizdeki binlerce Akademisyenden daha iyi ve bildiğini daha kolay aktaran bir eğitmen. Başarılarınız daim olsun.
Selen G.
Doktora Öğrencisi
Aldığım destekten son derece memnun kaldım. Sistemli çalışma şekliniz ve söz verdiğiniz tarihlerde çalışmaları teslim ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu benim için çok önemliydi. Başarılar
Zeki Güven
Öğretmen
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yemliha Bey'lerle çalışma kararı aldım. Aldığım danışmanlık desteği üniversitedeki hocamdan çok daha faydalı oldu, her aşamada detaylıca nedenleri ile birlikte açıklamalar yapıldı. Çok memnun kaldım. Teşekkürler
Perihan Y.
Yüksek Lisans Öğrencisi
Doktorada ölçek geliştirmek gerektiğinden yaklaşık 2- 2.5 ay kadar İstatistik Türkiye ekibi ile çalıştım. Sonunda hem AFA hemde DFA sonuçlarım tam istediğim gibi çıktı. Yönlendirme ve profesyonel destekleri gerçekten başarılı bir ekip. Teşekkürler.
Barış Tanrıverdi
Doktora Öğrencisi
Aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. Özellikle Yemliha Bey çok ilgiliydi ve çok iyi bir ekip kurmuşlar. Çevreme öneriyorum. Çok teşekkürler.
Sinem P.
Özel sektör çalışanı
Doktora tezimin analiz sürecinde inanılmaz bir destek ve yardım aldım. Konu hakkında bilgi ve birikimi inanılmaz yüksek bir ekip şahsım adına çok memnun kaldım ve ünvanımı almamda yardımcı oldukları için çok teşekkürler.
Sait P.
Doktora Öğrencisi
Çalıştığım şirkette yükselmem için yüksek lisans yapmam çok önemliydi. Analiz ve yorumlama konusunda aldığım destekten çok memnun kaldım ve tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile önerebiliyorum. Güvenilir ve profesyonel çalışan bir ekip.
Pelin H.
Özel sektör çalışanı
İşini severek ve gayet başarılı bir şekilde yaptıklarını, yaptıkları anket analizinde ve kontrolünde anladım. Şüphem olmadan tanıdıklarıma önerebilirim.
Serhat Karatum
Yüksek Lisans Öğrencisi
Tez yazarken kendi başıma yapamayacağım tek kısım verilerin analiziydi. Sorunsuz bir şekilde halledilmesinin yanı sıra yaptıkları işlemleri Yemliha beyin sabırla anlatması sayesinde aşama aşama neler yapıldığı hakkında kendim anlatabilecek kadar bilgim oldu ve savunmaya gönül rahatlığıyla girdim. Her şey için teşekkürler.
Pelin Kalıcı
Klinik Psikolog
Aldığım SPSS Eğitimi ve Ölçek Geliştirme Eğitiminden son derece memnun kaldım. 3 aylık süre boyunca tekrarlarını izlemek oldukça faydalı ama eğitim gerçekten çok anlaşılır ve akıcı olduğundan anlıyorsunuz ve tekrarını izlemeye gerek kalmıyor.
Ezgi Gül
Akademisyen
Oldukça başarılı uzman kişiler ile çalışılmakta olan bir ekip var.Sunulan hizmet ihtiyaçlara karşılık vermekte ve iletişimsel anlamda oldukça ilgili bir ekip size hizmet sunmakta.
Fatma K.
Psikiyatrist
Gayet dürüst, ilkeli ve sistemli bir çalışma şekli olan bir kurum olduğunu söyleyebilirim.
Harun Akça
Yüksel Lisans Öğr.
Yemliha hocam işin ehli herkese tavsiye ederim ücret konusunda da çok yardımcı oldu. Seve seve içiniz rahat olsun, bütün analiz işlerinizi başarıyla yapıyorlar. Çok teşekkür ederim Yemliha hocam, iyi ki varsınız. Elinize yüreğinize sağlık...
Ahmet K.
Doktora Öğr.
Tezin savunma aşamasının sonuna kadar destek oldular, savunma öncesi sitemlerindeki anlatım ve anlatımın tekrarına erişebilmek çok iyiydi.
Zeynep P.
Doktora Öğr.
Bu stresli tez döneminde ne zaman ihtiyaç duysam yardımcı oldukları ve özverili çalışmalarından dolayı öncelikle Yemliha Beye sonrasında tüm İstatistik Türkiye ekibine teşekkürlerimi iletirim.
Ceylin Tektaş
Yüksek Lisans Öğr. (Kabin Memuru)
İstatistik Türkiye ekibine, başta Yemliha Durmaz olmak üzere, çok teşekkür ederim. Sayelerinde çok beğenilen bir çalışmanın en can alıcı bölümünü oluşturmuş oldum. Yapılan analiz ve analizin videolu canlı anlatımı oldukça yeterliydi. Tez sunumum esnasında fazlasıyla soru aldım yapılan analiz hakkında. Canlı anlatımları sayesinde gayet başarılı bir şekilde soruların üstesinden gelebildim. Herhangi bir zaman darlığı olmayan herkese İstatistik Türkiye'yi can-ı gönülden tavsiye edebilirim.
Cansu Ars.
Yüksek Lisans Öğr. (Psikolog)
Emeğin en güzel yansıması , kesinlikle içinden çıkamayacağım bir yükü üzerimden aldılar
Eda Şe.
Yüksek Lisans Öğr. (Çocuk Gelişimi)
İstediğim her an ulaşabildim ve çok güzel analizler yapıldı. Gözüm kapalı güvenebileceğim bir ekip.
Derya Bağlan
Yüksek Lisans Öğr. (Hemşire)
Veriden Bilgiye İstatistik Türkiye, Statistics Turkey Danışmanlık Eğitim Araştırma Ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Ltd.Şti. Kuruluşudur.
PCEtLSBHbG9iYWwgc2l0ZSB0YWcgKGd0YWcuanMpIC0gR29vZ2xlIEFuYWx5dGljcyAtLT4NCjxzY3JpcHQgYXN5bmMgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5nb29nbGV0YWdtYW5hZ2VyLmNvbS9ndGFnL2pzP2lkPVVBLTExMDg4NjAzNS0xIj48L3NjcmlwdD4NCjxzY3JpcHQ+DQogIHdpbmRvdy5kYXRhTGF5ZXIgPSB3aW5kb3cuZGF0YUxheWVyIHx8IFtdOw0KICBmdW5jdGlvbiBndGFnKCl7ZGF0YUxheWVyLnB1c2goYXJndW1lbnRzKTt9DQogIGd0YWcoJ2pzJywgbmV3IERhdGUoKSk7DQoNCiAgZ3RhZygnY29uZmlnJywgJ1VBLTExMDg4NjAzNS0xJyk7DQo8L3NjcmlwdD4