Araştırma ve Danışmanlık / +90 534 352 43 44

İstatistik Türkiye Müşteri Yorumları

Çalışmaya başlamadan önce anket formu hakkında ve yapılacak analizler hakkında detaylıca verilen bilgiyi danışman hocamla paylaştığımda kendisinin bile sizinle çalışmamı söylemesi profesyonel olduğunuzun bence zaten bir göstergesiydi. Teşekkürler.
Hande A.
Pazarlamacı
Çalışmanın sonunda verdikleri rapor ile gerçekten bu işi bildiklerini anladım. Savunma sonuna kadar destek olduğunuz için ve kısa zamanda beni bu dertten kurtardığınız için teşekkürler.
Merve A.
Yüksek Lisans Öğrencisi
Daha önce başka ekibe verdiğim ama savunmada ağır eleştiri aldığım doktora çalışmamı zamanında ve eksiksiz olarak Yemliha Bey tarafından yapılması beni mutlu etti. Sayenizde mezun oldum.
Aliye K.
Doktora Öğrencisi
Yüksek lisans tezimin analiz kısmında verdiğiniz özverili destek için sonsuz teşekkürler. Sayenizde Doktoraya zamanında başlayabildim. En kısa sürede sizden SPSS eğitimi alacağım.
Anıl F.
Öğretmen
Analizlerimi ilk yaptırdığım kişinin ( sözde profesör kendisi) içine ettiği tezi toparlayıp danışman hocamın istediği şekle getirdiğiniz için teşekkürler. Sizleri tüm çevreme gönül rahatlığı ile önereceğim.
Servet Kapçak
Planlama Müdürü
Psikoloji tezimin anket analizini çok başarılı şekilde tamamladığınız için teşekkürler. Juriye çıktığımda eğitimi nereden aldığımı sordular buda beni mutlu etti.
Çimen Toprak
Psikiyatrist
Başka şehirde olmamıza rağmen ben ve 2 arkadaşıma her anlamda destek olduğunuz ve tüm analizlerimizi eksiksiz yaparak eksiksiz anlattığınız için teşekkürler. Başarılar
Kader Doğru
İş sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
Çalışmamda sabırlı ve özverili davrandığınız için teşekkürler. Savunmam sayenizde çok rahat geçti ve 2 yıldır uğraştığım dertten beni kurtardınız. Teşekkürler.
Yavuz Yağcı
Doktor
Anket analizini zamanında bitirildi. Şehir dışında olmama rağmen savunmama gayet güzel hazırlandırdılar. Anlamadığım yerler de video çekerek paylaşım yapmaları sayesinde takıldığım yerlerde tekrar tekrar izleyerek savunma öncesi pekiştirmemi sağladı. Teşekkürler.
Burcu Çolak
Rehberlik Öğretmeni
Her konuda oldukça bilgili bir ekibe sahipsiniz. İlgili, sabırlı ve konuda yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Çağrı Yalçın Çınar
Yüksek Lisans Öğrencisi
Danışman hocam fazlasıyla memnun kaldı ve hatta spss konusunda başka kişiler içinde yönlendirme yaptı. Tablolar süper. Yemliha Bey fazlasıyla ilgili ve çözüm odaklı. Doktora da görüşmek üzere :)
Semih A.
Devlet Memuru
İstatistik Türkiye ekibinden ve yaptığı analiz çalışmalarında gayet memnun kaldım.
Ahmad Nawid Hayadar
Yüksek Lisans Öğrencisi
İstatistik Türkiye, Independent istatistik danışmanlık eğitim araştırma ve insan kaynakları hizmetleri Limited Şirketi markasıdır.